0904 005 923 info@webtailoring.sk

Služby web dizajnu a firemnej identity

Zoznámte sa s našími službami, ktoré robia Vašu online prezentáciu lepšou a účinnejšiou.
Cenová ponuka zdarma

Tvorba web stránok & SEO pre Google

Získajte viac plnohodnotných zákazníkov pomocou web stránky stavanej pre pozitívne výsledky pre Váš biznis. Naše stránky sú responzívne a fungujú perfektne na všetkých zariadeniach, a to je dôležité hlavne z dôvodu, že v dnešnej dobe je viac ako 50% návštevníkov webu na mobilných telefónoch a tabletoch.

Tvorba web stránok
Mať vlastnú webovú stránku v dnešnej dobe nie je žiadny nadštandard, ale vlastne nutnosť, aby sa človek či firma dokázali presadiť v súčasnej internetovej dobe. Profesionálne web stránky Vám prinášajú nových zákazníkov a zároveň aj upevňujú pozíciu na trhu.
Marketing a Google SEO
SEO a Marketing balík na mieru pre váš existujúci biznis. Pomôžeme Vám pritiahnuť viac zákazníkov a návštevníkov na vašu stránku či sociálne média pomocou platených reklám na Googli & Facebooku, vďaka vylepšeniu vašej pozície na Googli a iných vyhľadávačoch. Zaregistrujeme Vašu firmu na rôznych portáloch, kde zákazníci vyhľadávajú služby a produkty, ktoré ponúkate, ako napríklad Heuréka a Zlaté Stránky.
tvorba textu s kľúčovými slovami
Zistíme, ktoré kľúčové slová sa najviac používajú pri Vašom biznise a nastavíme web stránku tak, aby si Vás potencionálny zákazník našiel.
responzívny dizajn web stránok
Naše stránky sú responzívne a fungujú perfektne na všetkých zariadeniach, a to je dôležité hlavne z dôvodu, že v dnešnej dobe je viac ako 50% návštevníkov webu na mobilných telefónoch a tabletoch.

Grafické práce a firemná identita

Všetky obrázky a grafiky na Vašej novej web stránke upravíme tak, aby skvele ladili s všetkými prvkami na stránke. Taktiež je dôležité, aby obrázky a fotografie neboli až príliš veľké súbory, aby čas, za ktorý sa načíta web stránka bol čím kratší.

Tvorba loga
Logo je jej vizitkou, súčasťou prvého i posledného dojmu, jedným z hlavných identifikátorov a známkou kvality. Logo vplýva na zákazníkov, aktuálnych i potenciálnych, na obchodných partnerov, konkurenciu i náhodných okoloidúcich.
Tvorba vizitiek
Pri tvorbe vizitiek môžeme popustiť uzdu fantázii, pretože tieto malé kartičky nemusia vôbec pôsobiť nudne, pamätáme však na to, že menej je niekedy viac a s dizajnom to nepreháňame. Vizitky, podobne ako vzhľad o vás napovedia viac, ako si možno dokážete pripustiť.
Letáky a propagačný materiál

V prospektoch a letákoch Vám vytvoríme podrobný prehľad o Vašich výrobkoch a službách, ich výhodách a oblastiach využitia, ako aj o Vašich rozmanitých ponukách týkajúcich sa servisu.

Vytvorenie vašej firemnej identity

Po jednoduchom klientskom zadaní prebieha fáza zberu dát. Je nutné byť dobre informovaní o spoločnosti, pre ktorú sa tvorí identita. Nasleduje brainstorming. Podstatou je uvoľniť fantáziu a predstavivosť, generovať množstvo nápadov a vzájomne sa inšpirovať.

Tvorba & re-dizajn web stránok

Webdizajn nadpis

definujeme

Ak ešte nemáte firemnú identitu a logo, tak Vám zadefinujeme správne farby, tak, aby z Vašej značky šiel profesionálny pocit.

dizajnujeme

Vašu novú web stránku dizajnujeme v grafických programoch a pošleme Vám ju na odsúhlasenie pred tým, ako začneme na nej reálne pracovať.  

tvoríme

Web stránky netvoríme len, preto, aby vyzerali dobre, ale hlavne, preto, aby fungovali dobre. Vytvoríme Vám stratégiu, ktorá návštevníka zaujme tak, aby mal záujem o vaše služby.

Staráme sa

Naša práca nekončí po odovzdaní novej web stránky. V prípade záujmu Vám nastavíme PPC Reklamy pre Váš biznis, ktoré majú veľmi vysokú návratnosť investície.

FEREZ web stránka

tvorba web stránok

Vytvoríme Vám profesionálnu web stránku

Špeciálny balík “Na kľúč” Pre Váš biznis, pri ktorom Vám pomôžeme s všetkým, čo má profesionálna stránka obsahovať. Vytvoríme Vám texty, vytvoríme a odfotíme obrázky Vašich služieb a produktov, navrhneme stratégiu, aby Váš biznis bol na prvých priečkach na Googli, pravidelne sa budeme starať o aktualizáciu a podporu Vášho biznisu. 

  • Neobmedzený počet pod stránok.
  • Kontaktné formuláre.
  • Nastavenie e-mailov na vašu dómenu
  • Prehľad konkurencie a stratégia, aby ste boli na prvých priečkach.
  • Zložitejšie SEO nastavenia pre Váš biznis

re-dizajn existujúcej stránky

Prerobíme Vašu existujúcu stránku na modernejšiu

Profesionálne vyzerajúca web stránka, ideálna pre zvýšenie verejného vedomia o vašom biznise alebo štart-upe. Neobmedzený počet pod stránok, integrácia so sociálnymi médiami, e-mailové a kontaktné formuláre a omnoho viac. V prípade potreby Vás zaškolíme, ako si na stránku pridávať vlastný obsah, články a obrázky, aby ste ušetrili na dodatočných nákladoch. 

  • Neobmedzený počet pod stránok.
  • Kontaktné formuláre.
  • Nastavenie e-mailov na vašu dómenu
  • Základné SEO nastavenia pre Váš biznis

Doplnkové služby pre Váš biznis

SEO & meranie návštevnosti vášho webu

Pomôžeme Vám pritiahnúť viac zákazníkov a návštevníkov na vašu stránku či socialne média pomocou platených reklám na Googli & Facebooku, vďaka vylepšeniu vašej pozície na Googli a iných vyhľadavačoch. Odovzdáme Vám link na Google Analytics, kde môžete vidieť koľko ľudí navštevuje Vašu web stránku.

Získajte databázu klientov

Ak potrebujete internetový obchod, vytvoríme Vám databázu klientov, ktorí uskutočnili akciu na Vašej novej web stránke. Vieme zbierať dáta typu meno a priezvisko, tel. číslo, e-mail a omnoho viac. Potom ich vieme spätne osloviť s nejakou ponukou či akciou, ktorú vymyslíme.

Nastavenie e-mailov

Vytvoríme Vám e-maily a nastavíme ich správne na Vašom zariadení. Či už sa rozhodnete používať Mozilla Thunderbird alebo iný program, my Vám s tým pomôžeme.

Vytvoríme online kampaň

V prípade, že potrebujete zbierať dáta o svojich zákazníkoch, ako napríklad e-mail marketing tak Vám s tým pomôžeme. Pomocou programu MailChimp a Google Analytics Vám vytvoríme cielenú kampaň pre Vašich zákazníkov.

Potrebujete novú web stránku?

Tak neváhajte a rezervujte si konzultáciu o vytvorení Vašej web stránky so špecialistom úplne ZADARMO.