0904 005 923 info@webtailoring.sk

Ako funguje proces tvorby web stránok?

Vytvoríme Vám ponuku na mieru úplne zdarma, Vy ju schválite a odovzdáte nám materiál typu Vaše logo, fotografie a firemné údaje a my ich spracujeme do profesionálnej prezentácie online.
F.A.Q.

1. Kontaktujte nás ohľadom Vašej web stránky.

Proces tvorby web stránok Web Tailoring je pomerne jednoduchý. Prvý krok, ktorí by ste mali podniknúť k úspešných prezentácií Vášho biznisu, činnosti či blogu online je kontaktovať WebTailoring. Môžete tak spraviť pomocou e-mailu, kontaktnému formuláru v pod stránke kontakt, môžete nám zavolať na tel. Čísle 0904 005 923 alebo ak už máte širšiu predstavu o vašom projekte, vypíšte žiadosť o cenovú ponuku.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

2. Návrh spolupráce, základný dizajn a stratégia, cenová ponuka zdarma

Po nadviazaní prvého kontaktu, keď nás s oboznámite s detailami projektu, Vám úplne zdarma vytvoríme ponuku, ako bude prebiehať tvorba vašej novej web stránky. Dohodneme si deadline, aký je ideálny výsledok našej spolupráce, čo všetko by mala web stránka obsahovať.

3. Schválenie ponuky, odovzdanie materiálu, záloha 50% sumy, začatie práce

Keď schválite našu ponuku, začneme pracovať. Avšak zvyčajne, hlavne firemné web stránky, obsahujú prvky, ako je logo, fotografie služieb, kontaktné údaje, firemné údaje a celkovo obsah relevantný ku ich biznisu. Tieto údaje nám poskytnete, aby sme Vám vytvorili profesionálnu web stránku. Ak zatiaľ nemáte logo či akékoľvek fotografie alebo údaje o Vašej činnosti, vieme Vám ich pomôcť vytvoriť. V prípade, že používate služby WebTailoring prvý krát, Vám vystavíme zálohovú faktúru vo výške 50% z ceny objednávky.

4. Web stránka funkčná a pripravená na spustenie

Web stránku sme vytvorili na našom serveri, a Vy máte link aby ste ju mohli vidieť priamo online. Ak je všetko hotové a nemáte žiadne výhrady ku dizajnu či obsahu, stránku spustíme už na Vašej domene (www.vasastranka.sk) aby ju mohol vidieť celý svet! Gratulujeme, máte novú profesionálnu web stránku.

5. Platba, presunutie webstránky na Vašu dómenu

V prípade, že už nemáte žiadne výhrady či návrhy na úpravu Vašej novej web stránky, Vám vystavíme faktúru. Po jej uhradení celú web stránku presunieme z nášho servera na Vašu doménu (www.vasastranka.sk). Všetko ešte raz otestujeme, aby sa nikde nevyskytla chyba. Odovzdáme Vám prihlasovacie údaje, aby ste mohli vidieť koľko ľudí Vašu stránku navštevuje.

Často kladené otázky pre proces tvorby web stránok

Zistite odpovede na často kladené technické otázky typu ako dlho trvá vytvoriť web stránku, aký materiál potrebujete ako klient poskytnúť atď.

Technické otázky

Zistite odpovede na často kladené technické otázky typu, ako dlho trvá vytvoriť web stránku, aký materiál potrebujete, ako klient poskytnúť atď..

Máte inú otázku? Neváhajte nás kontaktovať

Ako dlho trvá vytvoriť web stránku?
Dĺžka tvorby Vašej novej web stránky záleží na rôznych faktoroch, ako napríklad pripravenosť materiálu a obsahu, ako je napríklad Logo, text a fotografie. Avšak štandardne môžete rátať, že Vaša web stránka bude pripravená na spustenie do 2 týždňov od zadania projektu a ďalší týždeň na nastavenie reklám a prehľadu konkurencie.
Budeme si môcť pozrieť hotovú web stránku pred tým, ako bude online priamo na našej doméne?
Absolútne áno! Dokonca Vám do odporu čujeme. Stránky tvoríme na našom developerskom serveri a poskytneme Vám link, prihlasovacie meno a heslo, aby ste sa mohli prihlásiť a kontrolovať proces tvorby Vašej novej web stránky.
Počas tejto fázy si budeme žiadať Vašu spätnú väzbu v prípade, že niečo nie je v súlade s Vašou víziou alebo ak máte výhrady ku nášmu dizajnu. Keď bude Vaša nová stránka hotová na našom serveri a Vy nebudete mať žiadne výhrady, presunieme stránku na Vašu doménu, aby ju mohol vidieť celý svet.
Vieme si po spustení web stránky pridávať vlastný obsah bez pomoci Web Tailoring?
Pri vytváraných stránok používame systém WordPress, ktorý uľahčuje klientom pridávať vlastný obsah. V prípade, že by ste mali záujem si po spustenej stránky pridávať nový obsah sami, Vám odovzdáme návod, ako to spraviť. Avšak tu Vás musíme varovať, že neprofesionálne pridávanie obsahu Vám môže poškodiť stránku. Odporučujeme, aby ste si u nás kúpili mesačnú správu Vášho webu a nový obsah Vám budeme pridávať my

Materiál a obsah web stránky

Zistite odpovede na často kladené technické otázky typu, ako dlho trvá vytvoriť web stránku, aký materiál potrebujete, ako klient poskytnúť atď.

Máte inú otázku? Neváhajte nás kontaktovať

V akom formáte Vám máme poskytnúť obsah web stránky? (Logo, Obrázky, Texty)
Logo by ste nám mali ideálne odovzdať v krivkách, ale akýkoľvek formát si vieme spracovať, aby bola vaša značka prezentovaná profesionálne.
Fotografie Vašich služieb nám odovzdáte vo formáte .JPG, prípadne .PNG
Text na vašu web stránku nám môžete odovzdať vo formáte Word dokument, prípadne nám ho pošlete čisto na e-mail a my ho spracujeme.
Viete nám pomôcť vytvoriť alebo vylepšiť materiál pre našu web stránku?
Áno.
V prípade, že zatiaľ nemáte logo či fotografie Vašich produktov, či služieb Vám ich vieme pomôcť vytvoriť na profesionálnej úrovni.
Vy poznáte svoj biznis najlepšie, ale vieme Vám pomôcť vytvoriť aj text ohľadom Vašich služieb, ale tu to bude skôr spolupráca ako naša samostatná práca, hlavne pri špecifických oboroch. Ak sa venujete napríklad právnickým či technickým veciam, určite budeme potrebovať, aby ste nám poradili.

Cena & Platba

Zistite odpovede na často kladené technické otázky typu, ako dlho trvá vytvoriť web stránku, aký materiál potrebujete, ako klient poskytnúť atď.

Chcete vedieť koľko bude stáť Vaša nová web stránka? Neváhajte a požiadajte o cenovú ponuku
Koľko nás to bude stáť?

Proces tvorby profesionálnej web stránky začína na 300. Taktiež Vám odporu čujeme si rezervovať menší budete na PPC reklamu pre Google, ktorá je veľmi efektívna a prinesie Vám nových zákazníkov v priebehu 48 hodín. Tento budete by nemal byť menší ako 100. Viac informácií nájdete na pod stránke Cenník & Balíky webdizajnu.

Platíme zálohu?

Pre menšie projekty, záloha vo výške 50% z dohodnutej ceny musí byť uhradená pred začatím práce. Po dokončení web stránky zaplatíte zvyšných 50% a stránku presunieme na Vašu dómenu.
Pre väčšie projekty, prvá platba je vo výške jednej tretiny z ceny. Druhá platba je v strednej fázy projektu a zvyšná tretina pri spustení stránky na Vašej dómene.

Aké sú naše platobné možnosti?

Vystavíme Vám klasickú faktúru, ktorú môžete uhradiť bankovým prevodom alebo Vám poskytneme online liek a môžete zaplatiť aj platobnou kartou a potvrdenie o úhrade Vám pošleme e-mailom.

Potrebujete novú web stránku?

Tak neváhajte a rezervujte si konzultáciu o vytvorení Vašej web stránky so špecialistom úplne ZADARMO.