0904 005 923 info@webtailoring.sk

Portfólio web dizajnu

Spoznajte niektoré z našich webdizajnerských prác, ktoré pomohli našim klientom získať nových zákazníkov a vylepšiť vedomie o ich službách a produktoch.
Cenová ponuka

Firma Ferez sa zaoberá kovovýrobou, spracovaním kovu a vyrezávaním plazmou.

Vytvorili sme im profesionálnu webstránku ktorá im pomohla nájsť nie len prvých zákazníkov, ale dokonca aj zamestnancou pomocou sekcie "Kariéra".

ChaCha KOMBUCHA je firma z pod Tatier zaoberajúca sa výrobou prírodného nápoja Kombucha.

Vytvorili sme im firemnú web stránku, ktorá slúži hlavne ako prezentácia pre veľkoobchodný odber. Vďaka Webstránke sa im podarilo spraviť obchod so spoločnostiami, ako je COOP Jednota a Billa.

SlovakVia je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou betónu, prenájmom a prepravou stavebného materiálu a komplexnými stavebnými službami.

Vytvorili sme im jedno stránkový web, ktorý rýchlo a prehľadne ukazuje cenník betónu, prepravy materiálu a všetky potrebné kontaktné údaje.

Ájurvéda Joga Tatry je živnostník Jana Gurníková, ktorá sa venuje cvičeniu jogy, ajurvéde a prednáškam ohľadom Vastu.

Vytvorili sme jej krásnu web stránku, ktorá opisuje jej služby a záujmy a taktiež zdieľa blog ohľadom jej skúsenosti s touto témou v Indii.

VND s.r.o. je spoločnosť, ktorá je výhradným obchodným zástupcom franzcúzskeho koncernu MMD Group.

Vytvorili sme im firemnú web stránku, ktorá ukazuje všetky služby a projekty, ktoré firma už vytvorila. Pomocou pod stránky “Projekty” Sa im podarilo získať nových zákazníkov nie len v Tatrách.

Potrebujete novú web stránku?

Tak neváhajte a rezervujte si konzultáciu o vytvorení Vašej web stránky so špecialistom úplne ZADARMO.