0904 005 923 info@webtailoring.sk

Balíky web dizajnu Web Tailoring

Zoznamte sa s balíkmi, ktoré Vám uľahčia výber služieb.
Cenová ponuka

Základný balík web dizajnu

Profesionálne vyzerajúca web stránka, ideálna pre zvýšenie verejného vedomia o vašom biznise alebo štart-upe. Neobmedzený počet pod stránok, integrácia so sociálnymi médiami, e-mailové a kontaktné formuláre a omnoho viac.
V prípade potreby Vás zaškolíme, ako si na stránku pridávať vlastný obsah, články a obrázky, aby ste ušetrili na dodatočných nákladoch.

Pre koho je tento balík vhodný?

Perfektne riešenie pre nový štart-upi a malé biznisy s menším rozpočtom.

N
Neobmedzený počet pod stránok
Vytvoríme Vám neobmedzený počet pod stránok typu, Domov, Služby, O nás, Kontakt,…
w
Kontaktné formuláre
Vytvoríme Vám kontaktné a ponukové formuláre, ktoré Vám v priebehu minúty oznámia, že návštevník má záujem o Vaše služby.
Nastavenie e-mailov na vašu dómenu
Vytvoríme Vám e-maily a nastavíme ich správne na Vašom zariadení. Či už sa rozhodnete používať Mozilla Thunderbird alebo iný program, my Vám s tým pomôžeme
Základné SEO nastavenia pre Váš biznis
Je dôležité, aby si Vás návštevník vedel “Vygoogliť”. Nastavíme základné SEO – Search Engine Optimalization, aby si Vás ľudia vedeli nájsť online
Základný balík - cena web dizajnu od 300€
Cena sa môže mierne líšiť v závislosti od individuálnych požiadaviek a pripravenosti materiálu klienta. V prípade, že Vám poskytneme doplnkové služby ako tvorba loga či fotografovanie, cena bude mierne vyššia.

Odporúčaný balík web dizajnu

Špeciálny balík “Na kľúč” Pre Váš biznis, pri ktorom Vám pomôžeme s všetkým, čo má profesionálna stránka obsahovať. Vytvoríme Vám texty, vytvoríme a od fotíme obrázky Vašich služieb a produktov, navrhneme stratégiu, aby Váš biznis bol na prvých priečkach na Googli, pravidelne sa budeme starať o aktualizáciu a podporu Vášho biznisu.

Pre koho je tento balík vhodný?

Najlepšie riešenie pre zabehnuté firmy, ktoré sú pripravené pritiahnuť viac platiacích zákazníkov, partnerov a chcú zvýšiť verejne vedomie o ich biznise.

N
Neobmedzený počet podstránok
Vytvoríme Vám neobmedzený počet pod stránok typu, Domov, Služby, O nás, Kontakt,…
w
Kontaktné formuláre
Vytvoríme Vám kontaktné a ponukové formuláre, ktoré Vám v priebehu minúty oznámia, že návštevník má záujem o Vaše služby.
Nastavenie e-mailov na vašu dómenu
Vytvoríme Vám e-maily a nastavíme ich správne na Vašom zariadení. Či už sa rozhodnete používať Mozilla Thunderbird alebo iný program, my Vám s tým pomôžeme.
Podpora a aktualizácia obsahu web stránky po spustení na 90 dní v cene
Pri odporúčanom balíku Vám budeme pomáhať vylepšovať Váš biznis po spustení stránky na ďalšie 3 mesiace. Budeme aktualizovať obsah v prípade, že to vyžadujete a budeme merať účinnosť reklám.
Prehľad konkurencie a stratégia, aby ste boli na prvých priečkach
Pred tým, ako spustíme Vašu nový web stránku spravíme prieskum o Vašej konkurencii a navrhneme stratégiu, ako môžeme dosiahnuť prvé priečky vo vyhľadávaní.
Zložitejšie SEO nastavenia pre Váš biznis
Je dôležité, aby si Vás návštevník vedel “Vygoogliť”. Nastavíme základné SEO – Search Engine Optimalization, aby si Vás ľudia vedeli nájsť online.
Odporúčaný balík webdizajnu - cena od 500€
Cena sa môže mierne líšiť v závislosti od individuálnych požiadaviek a pripravenosti materiálu klienta. Pri Odporúčanom balíku je vhodné mať aj rozpočet na PPC reklamu, ktorý by nemal byť nižší ako 100€.

Internetový obchod

Kompletné riešenie pre Váš e-shop s neobmedzeným počtom produktov, kontrolou skladu, s rýchlou a bezpečnou možnosťou platby napríklad cez kreditnú kartu, bankovým prevodom, PayPalom alebo dobierkou a dokonca s možnosťou vystavovania automatických faktúr pri objednávke.

Pre koho je tento balík vhodný?

Ideálny pre biznisy, ktoré predávajú fyzické produkty napríklad v kamenných predajniach a chcú podstatne zvýšiť svoj online predaj a zvýšiť zisk firmy.

Rôzne platobné možnosti
Vytvoríme rôzne platobné možnosti pre Vašich zákazníkov, ako napríklad platba prevodom na bankový účet, platba kreditnou kartou online, dobierka či platba PayPalom.
i
Správa databázi v Exceli
Vytvoríme a budeme spracovávať databázu Vašich produktov v Exceli tak, aby bola prehľadná pre Vás aj zákazníkov
Meranie návštevnosti a konverzie zákazníkov
Pravidelne budeme merať koľko návštevníkov a zákazníkov Váš nový e-shop má. Pravidelne budeme vylepšovať funkcionalitu e-shopu, aby ste mali plnohodnotný obchod online.
Registrácia na portáloch ako Heuréka alebo najnakup.sk
Podpora predaju cez rôzne portály a reklamy je veľmi dôležitá. Môžete máť aj ten najlepší e-shop, ale ak ho zákazník nevie nájsť, zisky budú len veľmi malé. Zaregistrujeme Vaše produkty a služby na portáli, ktoré Vám pomôžu získať nových zákazníkov.
e-shop balík - cena služby od 650€ + Budget na reklamu
Cena sa môže mierne líšiť v závislosti od individuálnych požiadaviek a pripravenosti materiálu klienta. Pri e-shope však treba myslieť na to, že by sme mali podporiť predaj reklamou na Googli, Heureke, Najnákupe a iných portáloch. Na to nám bude treba rozpočet, ktorý by nemal byť nižší ako 200€.

SEO & Marketing balík

SEO a Marketing balík na mieru pre váš existujúci biznis. Pomôžeme Vám pritiahnúť viac zákazníkov a návštevníkov na vašu stránku či socialne média pomocou platených reklám na Googli & Facebooku, vďaka vylepšeniu vašej pozície na Googli a iných vyhľadavačoch. Zaregistrujeme Vašu firmu na rôzných portáloch kde zákazníci vyhľadávaju služby a produkty ktoré ponúkate, ako napríklad Heuréka a Zlaté Stránky.

Pre koho je tento balík vhodný?

Malé alebo stredné biznisi ktoré chcú nalákať viac návštevníkov a zákazníkov ku ich produktom.

N
PPC Reklama na Googli
Marketing WebTailoring zahŕňa nastavenie PPC reklám na Googli. Táto reklama je veľmi efektívna, a za pár eur Vám vie priniesť nových zákazníkov.
Prehľad kľúčových slov
Zistíme, ktoré kľúčové slová sa najviac používaju pri Vašom biznise a nastavíme webstránku tak, aby si Vás potencionálny zákazník našiel.
Meranie návštevnosti Vašej webstránky
Odovzdáme Vám link na Google Analytics, aby ste mali prehľad o tom, koľko ľudí navštevuje Vašu stránku a z akých zdrojov. V prípade, že budeme spolupracovať dlhšie na Vašom SEO-e Vám budeme posielať mesačný prehľad návštevnosti.
SEO & Marketing balík - cena služby od 150€ + Budget na reklamu
Cena sa môže mierne líšiť v závislosti od individuálnych požiadaviek a pripravenosti materiálu klienta. Pri SEO & Marketingu treba však myslieť na to, že nám treba rozpočet na reklamu ktorý by nemal začínať na menej ako 100€.

Potrebujete novú web stránku?

Tak neváhajte a rezervujte si konzultáciu o vytvorení Vašej web stránky so špecialistom úplne ZADARMO.